Читання RSS стрічки
  1. Український науково-дослідний інститут прогнозування та випробування техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва імені Леоніда Погорілого

смт Дослідницьке,
вул. Інженерна, 5
0 (4571) 3-36-57
Тел./факс: 0 (4571) 3-37-77
ndipvt@ukr.net


Написати нам

Про нас

 

 

Державне підприємство «Український державний центр по випробуванню та прогнозуванню техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва»
(ДП «УкрЦВТ»)

 

 

ДП УкрЦВТДП УкрЦВТ

ДІЯТИ В ІНТЕРЕСАХ
СПОЖИВАЧІВ,
ВИРОБНИКІВ,
СУСПІЛЬСТВА

 

 

ДП «УкрЦВТ» - орган затвердження типу сільськогосподарських та лісогосподарських тракторів, їх причепів і змінних причіпних машин, систем, складових частин та окремих технічних вузлів, орган з оцінки відповідності продукції вимогам технічних регламентів, орган з сертифікації продукції та систем управління якістю (ОС «СЕПРОсільмаш»), державний реєстратор технічних засобів застосування пестицидів і агрохімікатів.

 

ДП «УкрЦВТ» - організація з багаторічним досвідом робіт з оцінювання відповідності.

 

Український державний центр по випробуванню і прогнозуванню техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва створено в 1992 р. Наказом Мінагрополітики України від 17.06.2009 р. за № 418 УкрЦВТ перейменовано в державне підприємство "Український державний центр по випробуванню та прогнозуванню техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва" (далі – ДП "УкрЦВТ"). Предметом діяльності є оцінка і підтвердження відповідності тракторів, сільськогосподарських та лісогосподарських машин, систем управління якістю, обов’язковий контроль технічного стану техніки, що перебуває в експлуатації, видавнича діяльність, наукова та інші види діяльності, які не суперечать вимогам до третьої сторони.

 

УкрЦВТ – перший в Україні орган з сертифікаціїсільськогосподарської техніки, призначений спільним наказом Держстандарту України та Мінсільгосппроду України від 17.12.93 р. за № 198/341. На підставі вказаного наказу в УкрЦВТ було створено структурний підрозділ – орган з сертифікації сільськогосподарської техніки "СЕПРОсільмаш". Компетентність органу сертифікації підтверджена в установленому порядку Національним агентством з акредитації України. (атестат акредитації№ 1О140від 14 вересня 2015 року).

 

В 1996 р. УкрЦВТ призначено Державним реєстратором технічних засобів застосування пестицидів і агрохімікатів Постаною Кабінету Міністрів України від 29 квітня 1996 р. N 479. Відповідно до Закону України "Про пестициди та агрохімікати" всі технічні засоби застосування пестицидів і агрохімікатів перед введенням їх в експлуатацію мають бути перевірені на належну якість проведення технологічних операцій та безпечність по відношенню до людини та навколишнього середовища. Чинний Реєстр технічних засобів застосування пестицидів і агрохімікатів вітчизняного та зарубіжного виробництва розміщено на цьому сайті.

 

В 2009 р. ДП "УкрЦВТ" пройшов процедур акредитації як інспекційний орган на відповідність вимогам ДСТУ ISO/IEC 7020-2001. Відповідно до Закону України "Про дорожній рух" постанови Кабінету міністрів України від 16.11.2011 р. № 1201 та Наказів Міністерства аграрної політики України від 06.05.2009 за N 316, від 22.11.2011 р. № 643 та № 644 здійснюється обов’язковий технічний контроль тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів, які пересуваються дорогами загального призначення.

 

В 2012 р. ДП "УкрЦВТ" наказом Держспоживстандарту України від 2 листопада 2011 р. № 386 та наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 9 серпня 2012 р. № 908 призначено органом з оцінки відповідності продукції вимогам технічних регламентів: технічного регламенту безпеки машин і устаткування, технічного регламенту з електромагнітної сумісності обладнання, технічного регламенту безпеки низьковольтного обладнання.В 2014 р. ДП «УкрЦВТ» пройшов процедуру повторного призначення (наказ Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 14 жовтня 2014 р. № 1220). Наш номер в державному реєстрі -UA.TR.064.

 

В 2013 р. ДП «УкрЦВТ» наказом Мінекономрозвитку України від 02.08.2013 № 890 призначеноорганом затвердження типу сільськогосподарських та лісогосподарських тракторів, їх причепів і змінних причіпних машин, систем, складових частин та окремих технічних вузлів.

скачать софт
Без регистрации Скачать игры 2013 бесплатные dle шаблоны и hd фильмы скачать
Науково-виробничий журнал Техніка і технології АПК
  • Анализ сайта
  • Анализ сайта
    Яндекс.Метрика
  • Анализ сайта