Читання RSS стрічки
  1. Український науково-дослідний інститут прогнозування та випробування техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва імені Леоніда Погорілого

смт Дослідницьке,
вул. Інженерна, 5
0 (4571) 3-36-57
Тел./факс: 0 (4571) 3-37-77
ndipvt@ukr.net


Написати нам

Реєстр технічних засобів застосування пестицидів і агрохімікатів

 

Завідувач відділом, заступник керівника інспекційного органа

 

 Свиридов Олег Дмитрович

 тел. (04571) 3-34-50
 моб. (050) 312-64-42,  

 

Форма заявки

 

 Перелік документів, необхідних для проведення державної реєстрації (перереєстрації) технічних засобів застосування пестицидів і агрохімікатів

 

 

Державна реєстрація технічних засобів застосування пестицидів і агрохімікатів необхідна для забезпечення належної якості технологічних операцій, запобіганню заподіянню шкоди здоров’ю осіб, які безпосередньо працюють з ними, та населення, а також забрудненню навколишнього природного середовища.

 

Відповідно до статті 8 Закону України «Про пестициди і агрохімікати», серійне виробництво, закупівля та експлуатація технічних засобів застосування пестицидів і агрохімікатів дозволяється лише після їх державної реєстрації.

 

Державним реєстратором технічних засобів застосування пестицидів і агрохімікатів згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 29 квітня 1996 р. N 479, призначено ДП «УкрЦВТ».

 

У випадку, якщо Вас не задовольняє якість наданої послуги або Ви не погоджуєтесь з рішенням щодо обов’язкового технічного контролю, Ви можете подати письмову апеляцію на ім’я директора ДП „УкрЦВТ”.

 

Порядок розгляду апеляцій (скарг)

 

Державний реєстр ТЗЗПА

 

скачать софт
Без регистрации Скачать игры 2013 бесплатные dle шаблоны и hd фильмы скачать
Науково-виробничий журнал Техніка і технології АПК
  • Анализ сайта
  • Анализ сайта
    Яндекс.Метрика
  • Анализ сайта