1 / 3
Caption Text
2 / 3
Caption Two


                           UA| EN

смт Дослідницьке,
вул. Інженерна, 5
044 290-43-49
ndipvt@ukr.netМіжнародне співробітництво

Міжнародне співробітництво

 УкрНДІПВТ ім. Л.Погорілого має давні стосунки з багатьма зарубіжними науковими та випробувальними установами Італії, Німеччини, Латвії, Польщі і, зважаючи на євро-інтеграційний курс держави, розширює свою зовнішньоекономічну діяльність, в тому числі реалізацію спільних науково-технічних проектів.


До складу зарубіжних партнерів інституту входять такі установи,
з якими підписано угоду про науково-технічну співпрацю:

  • Інститут захисту та безпеки населення (Італія) Європейського Співтовариства (З атомної енергії) (JRS)
  • GFA Consultіng Group GmbH (Німеччина)
  • Vflsts SIA « Sertificijas un testesanas centrs» (Латвія)
  • Instytut technologiczno-przyrodniczy – Інститут технології та природничих наук в Фалентах (в минулому IBMER) (Польща)
  • Асоціація сільгоспмашинобудівників Німеччини VDMA (Німеччина)
  • LEMKEN MBH (Німеччина)
  • Інститут захисту рослин і екологічного землеробства Академії Наук Республіки Молдова (ІЗРЕЗ) (Молдова)
  • Німецьке сільськогосподарське товариство DLG (Німеччина)
  • Польський промисловий інститут сільськогосподарських машин (PIMR) (Польща)
  • Польська академія наук (Польща)
  • Організація економічної співпраці і розвитку (ОЕСР) (Франція)
  • Ruse University "Angel Kinchev" (Болгарія)
  • Державна випробувальна станція машин для сільського, лісового господарства та харчової промисловості, акціонерне товариство (SZZPLS.a.s.) (Чехія)
 • 0
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 221

Онлайн нарада з ТОВ «Центр сертифікації і тестування» STC (Латвія)

🇺🇦🤝🇦🇹Підтримуючи міжнародні зв’язки 15 вересня 2022 року відбулась зустріч між фахівцями УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого та ТОВ «Центр сертифікації і тестування» STC (Латвія).
📎Латвійська лабораторія «Центру сертифікації і тестування» є акредитованим органом та уповноваженою Технічною службою проводити випробування у своїй країні відповідно з вимогами до нагляду за ринком транспортних засобів (сільськогосподарських тракторів і тракторів, які застосовуються у лісному господарстві) з Регламентом ЄС.
Нас пов’язує давня співпраця у сфері послуг з випробування та сертифікації, розробленні законодавчих актів, навчанні, організації спільних заходів з обміну досвідом тощо.
В результаті вторгнення рф на територію України, чимало заводів-виробників сільськогосподарської техніки шукають вихід на нові європейські ринки, у чому вже активно допомагають фахівці УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого та ТОВ «Центр сертифікації і тестування» STC.
📌На сьогоднішній зустрічі ми об’єднали свої зусилля для організації діяльності з оцінки відповідності та забезпечення всебічних, повних та якісних послуг у сфері тестування відповідно до ЄС нормативних актів та сертифікації. Обговорили процедурні питання, відповідний перелік документів та номенклатуру, що дасть змогу найближчим часом залучити виробників сільськогосподарської техніки (зокрема причепів) до процедури Євросертифікації.

🇺🇦🤝🇦🇹Разом подолаємо всі перешкоди та успішно завоюємо європейський ринок!

Ми маємо бути єдині. Адже тільки тоді – ми сильні!


#УкрНДІПВТімЛПогорілого #міжнароднаспівпраця #партнери #Євросертифікація

Детальніше Перегляди: 258

Сприяння просуванню вітчизняної техніки на європейські ринки🇺🇦🇪🇺

 
128204;Сьогодні багато українських провідних заводів, які випускають техніку реалізують її й на європейському ринку. У вересні відомий в Україні завод ТОВ "РОПА Україна", продукція якого широко відома споживачу, як українського так і європейського ринку, відвідали фахівці Центру випробування техніки УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого. У рамках свого візиту вони провели технічний огляд виробництва заводу та виконали випробування аплікатора для внесення рідких добрив типу Dragon. У ході роботи було оглянуто виробництво, випробувано технічний засіб, продемонстровано техніку підготовлену до відправлення в Європу.
128204;ТОВ "РОПА Україна" обрала шлях просування в Європу, який пройшли вже багато українських заводів - коли випробування технічних засобів проводяться без вивозу техніки за кордон. Ця можливість є завдяки укладеній угоді про визнання результатів випробувань між інститутом УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого та Варшавською філією інституту технологій JCW ITP (Польща).
128204;За 2014-2022 р фахівці інституту УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого освоїли необхідні Європейські стандарти та технічні регламенти, відпрацювали методику оцінки ризику, перелік європейських вимог до машин та в ході випробувань надали рекомендації з їхнього застосування до машин. Фахівці інституту разом із працівниками ТОВ "РОПА Україна" провели технічний аналіз різних аплікаторів і підготували технічний опис машин, що дало змогу фахово оформити заявку в європейський орган сертифікації та отримати сертифікат на весь модельний ряд аплікаторів для внесення рідких добрив типу Dragon. Якість з підготовки документів та надані результати випробувань були належно оцінені представниками європейського органу сертифікації. Загалом весь процес займає 2-3 місяці, разом з тим основна частина процесу - це проведення випробувань на території України, що допомагає зібрати всю необхідну інформацію для отримання сертифіката.
128204;Виконаний комплекс робіт дасть змогу ТОВ "РОПА Україна" оформити європейську декларацію про відповідність та отримати європейський сертифікат і поставляти на ринки Європи якісну і безпечну техніку.
Ми бажаємо успіху та нових клієнтів нашим партнерам, оскільки, на наш погляд, техніка ТОВ "РОПА Україна" знайде свого покупця в Європі.127482;127462;127466;127482;

Детальніше Перегляди: 224

Візит Польської делегації до УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого

128204;У продовження плідної співпраці з компанією MZURI сьогодні в УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого завітала делегація з Польщі у складі президента компанії MZURI WORLD Марека Ружняка, головного інженера заводу Міхала Копидловського та директора ТОВ «Мзурі Тех», який є офіційним дилером MZURI в Україні та входить до складу B.T.A. Group Олександра Ярошенка.
Метою зустрічі було обговорення подальшого розвитку співробітництва в науковій сфері України та Польщі на базі УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого, а саме дослідження викидів вуглецевого газу в атмосферу.
128204;Компанія MZURI WORLD за відносно короткий час завоювала чимало симпатій по всьому світу. Кожна машина MZURI, перш ніж потрапити на фермерські поля, проходить серію випробувань у різних умовах, включаючи ґрунтові та кліматичні.
128204;З 2019 року на заводі MZURІ діє Науково-дослідний центр. Це єдиний у світі центр, який спеціалізується на комплексному дослідженні та розробленні технології смугового обробітку ґрунту, проводять усебічні наукові дослідження кліматично ефективних рішень для кожної сільськогосподарської культури.
128204;На українському ринку також уже формується коло відповідальних господарів, які розділяють світоглядну концепцію MZURI та сміливо приймають виклики ощадливого землеробства.
128204;Розповідаючи про стратегічні плани MZURI, пан Ружняк зауважив, що аграрний світ сьогодні активно цікавиться технологією MZURI Pro-Til, бо вона ідеально відповідає засадам європейського «Зеленого» курсу (Green Deal) — дає змогу мінімізувати вуглецевий слід. Це підтверджено дослідженнями, які вже проводились на полях Польщі, Німеччини, Греції тощо.
128204;Сьогодні обговорили можливості проведення аналогічних досліджень і на території України, зокрема на полях УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого. Цей досить масштабний проект дасть змогу зробити внесок у скорочення кількості вуглецевих викидів в атмосферу та сприятиме відродженню екосистеми й отриманню екологічно чистого врожаю, що особливо актуально в питанні експорту сільськогосподарської продукції до країн ЄС, оскільки Європа категорично налаштована на отримання органічної продукції.
128204;Маємо надію, що сьогодні завдяки усвідомленню спільної цінності, народиться успішна взаємодія та успішний досвід.

Візит Польської делегації до УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого Візит Польської делегації до УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого

Детальніше Перегляди: 260
1 2 3
Попередня    Наступна
Ми в соцмережах:


Науково-виробничий журнал Техніка і технології АПК