смт Дослідницьке,
вул. Інженерна, 5
044 290-43-49
ndipvt@ukr.net

Стандартні коди ОЕСР для офіційного тестування тракторів

Офіційна інформація із сайтаOECD


Стандартні коди ОЕСР для офіційного тестування тракторів

ПЕРЕВАГИ ТРАКТОРНИХ КОДІВ ОЕСР

·Глобальна сертифікація

Сертифікат ОЕСР визнається 26 державами, 4 з них не входять доОЕСР (Індія, Китай, Російська федерація, Сербія)

·Глобальна мережа станцій з випробування тракторів

Наразі до мережі ОЕСР входить 30 випробувальних станцій, які знаходятьсяв Європі, Азії та Америці. Вони забезпечують відповідність методів випробувань до процедурам і кодамОЕСР.

·Швидкість процесу сертифікації

Середній час для отримання сертифікату – 5 днів

·Еквівалентність з ЄС

Тракторні коди ОЕСР еквівалентні Директивам ЕС.

·Підвищення достовірності та взаємовигідна торгівля

Випробування проводяться в країнах-членах ОЕСР, а їх результати обов’язково перевіряються та підтверджуютьсяКоординаційним центром ОЕСР. Цей процес підвищує достовірність результатів випробувань для операторів і гарантує дотримання виробниками норм і регламентів, що сприяє розширенню взаємовигідної торгівлі.

·Безпека оператора

Безпека оператора є одним із базових принципів Тракторних кодів ОЕСР.Сертифікація відповідних засобів захисту у разі перекидання трактора(ROPS)та захисту від предметів, що падають(FOPS)значно зменшила кількість смертельних випадків під час роботи на тракторі.

·Постійний розвиток

Тракторні коди ОЕСР постійно оновлюються, враховуючи фактори удосконалення експлуатаційних характеристик машин, безпеки роботи та охорони довкілля.

·Нові ринки

Членство в мережі Тракторних кодів ОЕСР постійно зростає і відкриває нові перспективи і ринки.

·Ріст експорту

Країни-члени групи Тракторних кодів ОЕСР повідомляють про збільшення об’ємів експорту тракторів в середньомудо 30відсотків.СТАНДАРТНІ КОДИ ОЕСР ДЛЯ ОФІЦІЙНИХ ВИПРОБУВАНЬ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ТА ЛІСОГОСПОДАРСЬКИХ ТРАКТОРІВ - 2015

Тракторні коди ОЕСР дозволяють країнам-учасницям проводити випробування трактора згідно з гармонізованими процедурами та отримати офіційні підтвердження(визнання),що сприятиме міжнародній торгівлі.

Тракторні стандартні коди випробувань охоплюють:

·Робочі характеристики трактора(Tractorperformance)

Всі протестовані трактори повинні обов’язково пройти випробування: з метою визначення потужності двигуна і витрат палива; зовнішньої потужності гідравлічної системи; вантажопідйомності навісних систем трактора. Крім того, виробник може пройти додаткові процедури тестування включаючи: ефективність(робочі характеристики)системи гальмування, радіус повороту, низькотемпературний старт, розташування центру тяжіння, рівень зовнішнього шуму, навантаження на передню вісь, випробування двигуна (температурний тест), випробування гідроізоляції, кліматичні випробування.

·Рівень шуму, який сприймається оператором-водієм(Noiselevelsattheoperator'sdrivingposition)

·Безпека оператора(Operatorsafety)захисні конструкції для водія у разі перевертаннятрактора (ROPS) та захисту від предметів, що падають (FOPS)

Перелікстандартних кодів ОЕСР для офіційних випробувань

сільськогосподарських та лісогосподарських тракторів

Code 1 скасований (Repealed-fortherecord)

Code 2Випробування потужності сільськогосподарського і лісогосподарського тракторів
(OECD standard code for the official testing ofagricultural and forestrytractor performance)

Code 3Випробування на міцність захисних конструкцій сільськогосподарських і лісогосподарських тракторів (динамічні випробування)
(OECDstandardcodefortheofficialtestingofprotectivestructuresonagriculturalandforestrytractors(dynamictest)
Code 4Випробування на міцність захисних конструкцій сільськогосподарських і лісогосподарських тракторів (статичні випробування)


(OECDstandardcodefortheofficialtestingofprotectivestructuresonagriculturalandforestrytractors(statictest)

Code 5Вимірювання шуму на місці водія сільськогосподарських і лісогосподарських тракторів
(OECDstandardcodefortheofficialmeasurementofnoiseatthedrivingposition(s)onagriculturalandforestrytractors)

Code 6Випробування захисних конструкцій переднього розташування для вузькоколійних сільськогосподарських і лісогосподарських тракторів
(OECDstandardcodefortheofficialtestingoff rontmountedroll-overprotectivestructuresonnarrow-trackwheeledagriculturalandforestrytractors)

Code 7Випробування захисних конструкцій заднього розташування для вузькоколійних сільськогосподарських і лісогосподарських тракторів
(OECDstandardcodefortheofficialtestingofrearmountedroll-overprotectivestructureonnarrow-trackagriculturalandforestrytractors)

Code 8Випробування захисних конструкцій сільськогосподарських і лісогосподарських гусеничних тракторів
(OECD standard code for the official testing of protective structures on agricultural and forestry tracklaying tractors)

Code 9Випробування захисних конструкцій телескопічних маніпуляторів (випробування захисних конструкцій від падаючих предметів і перекидання, встановлених на техніці сільськогосподарського використання)
(OECD standard code for the official testing of protective structures for telehandlers (Testing of falling-object and roll-over protective structures fitted to self-propelled variable-reach all-terrain trucks for agricultural use)

Code 10Випробування захисних конструкцій від падаючих предметів сільськогосподарських і лісогосподарських тракторів
(OECD standard code for the official testing of falling object protective structures on agricultural and forestry tractors)

скачать софт
Без регистрации Скачать игры 2013 бесплатные dle шаблоны и hd фильмы скачать
Ми на Facebook

Науково-виробничий журнал Техніка і технології АПК
  • Анализ сайта
  • Анализ сайта
    Яндекс.Метрика
  • Анализ сайта